Regresyon Terapisi

Regresyon Terapisi

Yaşantınızda pozitif, keyifli, huzurlu, mutlu, tadını çıkartacağınız, hayalinizdeki yaşamı bir değişim paketi gibi sunsalar hayır der miydiniz? İşte, siz gerçekten hayatınıza size iyi gelecek değerleri katmaya karar verdiğinizde, sizi gözle görürülür farklarla değişmenize yardımcı olacak bir tekniktir regresyon. Dönüştürücüdür, çok şiddetli bir travma yaşanmadığı sürece kalıcıdır, sizi geliştirir, hayata bağlar, yaşam enerjisinizi arttırır, hayattan aldığınız zevki arttırır, bunları nereden mi biliyorum? Kendi yaşantımı bu yöntemle değiştirmiş olmak ve 4 yıldan buyana bana gelen pek çok danışanımın da yaşamlarının regresyon ile değişip dönüştüğünü görmek, regresyon tekniğine olan inancımı çok arttırdı. Tabiiki, regresyonda benim uygulamış olduğum bazı teknikler çalışmanın gücünü ve sonuç sağlama süresini oldukça hızlandırıyor. Biraz detaylandırarak anlatmaya çalışsayım isterseniz…
Regresyon terapisi ile hayatınızda sorun yaşadığınız konunun kökenine, ana kaynağına ineriz ve oradaki tüm negatif kalıpları, negatif duyguları değiştirir ve dönüştürürüz. Böylece hayatınızda, bilinçaltı, bilinç ve ruhsal boyuttaki sorunlarınızdan arındıkça gözle görülür, hissedilir pozitif değişimler yaşamaya başlarsınız. Bu çalışmayla amacımız, hayatınızı istediğiniz kaliteye ulaştırabilmektir ve bunu beraberce başardığımız danışanlarımı göz önünde bulundurursak biraz çabayla mümkündür.

Sorun yaşadığınız konunun kökenine, Ana kaynağa inerek değişim ve dönüşüm sağladığımız, kalıcı ve güçlü olan bu yöntem Regresyon yöntemidir. Hayatınızdaki sorunun kökeni yani ana kaynak, çocukluğunuz olabilir, Atalarınızdan DNA yoluyla taşınmış duygular olabilir, Anne karnı travması olabilir, Anne yada babaya ait, sizin tarafınızdan kodlanmış ve kopyalanmış bilinçaltı kalıpları olabilir. Böylece yıllarca sırtınızda taşımış olduğunuz yüklerin aslında ne kadar da ağır olduğunu ve onlardan kurtulduğunuzu görmek yaşam yolunda inanılmaz bir deneyimdir.

Regresyon seansını, özel yöntemlerle ve manyetik alan kullanarak, birden fazla duyguyu değiştirmekte ve dönüştürmek amacıyla danışanlarıma uyguluyorum. Tek seansta dahi gözle görülür çok güzel sonuçlar alabildiğimiz, etkili ve derin bir yöntemdir. Dolayısıyla Regresyon güçlü bir teknik olduğundan dolayı, beraberce çalışacağınız danışmanınız, hayatını bu yöntem ile değiştirmiş,  algıları gelişmiş, tekniğe hakim, uzun yıllardır bu konu üzerinde çalışan ve enerjinizin uyduğu kişi olmalıdır.

Hangi Durumlarda Regresyon Terapisi Almalıyım?

İlk zamanlar çok güzel başlayan karşı cins ile olan ilişkiniz bir süre sonra dengesi bozulmaya başladıysa ve aslında tüm ilişkilerinizde döngü dediğimiz sürekli tekrarlayan benzer sorunları yaşıyorsanız, ikili ilişkilerinizdeki tüm sorunlarınızda, köklü değişimler için ilişki koçluğu alabilirsiniz  ve beraberce bilinç altındaki negatif kalıplarınızı regresyon ile temizleyebiliriz, Aşağıda, İLİŞKİ boyutunu  biraz daha detaylandıralım, sonra diğer konulara geçelim,

Siz ilişkide hep fedakar ve iyi niyetli davranırken, karşı cins bencil davranıyor, sizi önemsemiyor ve üzüyorsa,

İlişkilerde aldatılıyor/aldatıyor yada terk ediliyor/terk ediyor, dengede bir ilişki yaşayamıyor ve istediğiniz kişiyle karşılaşamıyorsanız,

Hala bekar, mutsuz ve yalnızsanız,

Hemcinslerinizle anlaşamıyor, sorun yaşıyorsanız, ya da kişiler arası ilişkilerde iletişim sorunları yaşıyorsanız,

Evliliğinizde ve ilişkilerinizde cinsel sorunlar yaşıyorsanız, cinsellikle ilgili isteksizlik, doyuma ulaşamama gibi konularda sorunlarınız varsa,

Yaşam coşkunuz ve hayattan aldığınız keyif eskiye oranla azaldıysa,

İşinizde çok çalışıyor, ama hak ettiğinizi alamıyorsanız,

Kariyer, iş ve para konularında bereketsizlik ya da döngü haline gelmiş, belli başlı sorunlarınız varsa,

Kolayca öfkeleniyorsanız ya da karamsarsanız, depresif ve huzursuzsanız,

Hep çok çalışmanız gerekiyorsa, hiçbir şey kolayca karşınıza çıkmıyorsa,

Kalabalıklarda bile yalnızsanız, içinizdeki ışığın söndüğünü içinizden bir şeylerin yitip gittiğini hissediyorsanız,

Hayatınızda işiniz gücünüz rast gitmiyor, ne kadar uğraşırsanız güzel sonuçlar alamıyorsanız,

Hep eleştiriyor, şikayet ediyor, bir türlü mutlu olamıyor, hep bir yerlerden kusur buluyorsanız,

Uzun lafın kısası,  kontrol edemediğiniz hayat şartları ağır geliyorsa, onlar sizi yönetmeye başlar,

Bizi yöneten tüm duygularsa bilinçaltındadır,

Kontrol edemedğiniz, yaşam kalitenizi düşüren tüm sorunları bilinçaltından arınma ile iyileştirebilir ve yepyeni bir hayata kavuşabilirsiniz. Hayatınızda sizi engelleyen tüm duygular değişip dönüştüğünde yaşam kaliteniz artar.

Mesela karşı cinsle sorunlar yaşıyorsanız bu konu bilinç altında çözülmesi gereken bir durumdur, ya da yalnızsanız yada cinsel sorunlarınız varsa… Ana kaynakta, bilinçaltı derinliklerinde arınma yaşanabilir.

Mantığınızla, düşünen alanınız, iradenizle çözemediğiniz her konu bilinçaltında dönüşmeyi bekler.

Hangi Durumlarda Regresyon Terapisi Almaliyim

Kaç Seans almak gerekir?

Danışanlarımdan çok sıklıkla gelen bir sorudur. Kaç seans almanız gerektiği yaşadığınız duygunun derinliğine bağlıdır. Eğer duygunuz çok derinde ise üzerinde çalışmamız gerekebilir, genellikle ilk seansı aldıktan sonra kendinizdeki değişiklikleri fark etmeye başlarsınız, bazı sorunları 1 seansta çok rahatça çözümliyebiliyoruz, ancak ilk seanstan itibaren duygu farkını hissetmeye başlarsınız. Fakat regresyon içinde uygulamış olduğumuz özel yöntem ve tekniklerle pek çok negatif duygu iyileştiğinden seans sayısı azalmaktadır.

İlk çalışmamızı yaptıktan sonra siz de kendinizde yeni durumu fark edeceksiniz, ihtiyacınız ve süreç bu sorunun cevabını bize sunacaktır.

Regresyon Çalışmasının Ardından Değişim Süreci

Regresyon terapisi hayatınızın dokunuşu, mutlu ilişkiler, bereketli kazançlar, huzurlu ve aynı zamanda coşkulu bir ruh hali, başarılı bir kariyer, doyumlu sevgi ve aşk ilişkiler, yaşam coşkusu olarak size geri dönebilir, üzerinde çalıştığımız konu ve duygu değiştiğinde yaşam size güzelliklerini sunar hale gelir. Bu lezzeti tattığınızda gerçekten yaşadığınızı hisseder ve hayattan doyumlu bir şekilde keyif almaya başlarsınız. Üstelik de çok büyük bir travma yaşamadığınız sürece bu hayatınız boyunca devam edecek bir durumdur.

Regresyon Çalışması içeriği ve Yan etkisi Var mı

Regresyon Çalışması içeriği ve Yan etkisi Var mı?

Regresyon başlı başına negatif duygulardan arınma sağlayıp dönüştürücü bir çalışmadır, kullanmış olduğum manyetik alan gibi özel tekniklerle çok daha fazla negatif duygu arınması yaşanır ve daha dönüştürücü hale gelir.  Çalışma esnasında farkında olmadığınız farklı duygularda iyileşip dönüşebilir, yan etkisi söz konusu değildir. Ancak çalıştığınız kişi, danışmanınız çok önemlidir, 2 sene bu konu üzerinde eğitim almış ve eğitim sürecinde dahi en az 100 vaka örneğini eğitmenlerimle paylaşmış biri olarak ve 4 yıldır bir fiil danışmanlık sağladığımdan dolayı, regresyon çalışması alacağınız kişinin işe hakim olması gerektiğini söylemem gerekir.

Kimler Regresyon Çalışması Alabilir?

Yaşantısında değişim ve dönüşüm isteyen, ağır psikiyatr ilaçları kullanmayan herkes regresyon çalışması alabilir.

Genellikle farkındalığı yüksek, hayattan ne istediğini bilen kişilerle çalışıyorum ve şunu çok net gördüm ki, bu çalışmaları alacak bilinç seviyesine gelmek kendinizle barışık olduğunuz için sizi daha da özel biri haline getiriyor. Bu çalışmaları almak, hayatınıza yapmış olduğunuz yatırımdan dolayı, büyük bir ayrıcalıktır.

Ve ancak size yapmış olduğum bu terapiyi deneyimledikten sonra, pek çok danışanımın söylediği gibi, bunca yükü taşımanın ne kadar gereksiz olduğu fark edilir… Mutluluk, bu dünya gezegeni üzerinde varoluşu seçmiş tüm bireylerin hakkıdır. Yani, aslında hepimizin…

Regresyon ve Geçmiş Hayatlar… Geçmiş hayatlara inanmam gerekiyor mu?

Regresyon seansı Geçmiş hayat şifası olarakta tanımlanmakla beraber, geçmiş hayatlara inanma gibi bir gereklilik sözkonusu değildir. Bu çalışma, hayatları değiştirmektedir, o zaman içeriğini sorgulamak da gereksiz kalıyor.  Çucukken izlemiş olduğunuz bir filmin bilinçaltındaki izdüşümleri olarak da değerlendirebilirsiniz çalışmada yüzleştiğiniz hikayeyi,  Reenkarnasyona hatta ruh inancına dahi ihtiyacınız yoktur. Elimizde bir dokuman var ve bu güzel sonuçlar veriyor,  önemli olan bu çalışmalardan alınan sonuçlardır.  2 sene boyunca aldığım regresyon eğitimi ve uzun yıllardır regresyon seansları yapan biri olarak, regresyonun insan hayatına kattıklarını başta kendi hayatım olmak üzere, tüm danışanlarımda gözlemlemekteyim, ben de kendi yaşantımı regresyon çalışmaları ile geliştirdim, dolayısıyla, neye inandığınız değil, bu yöntemin sağladığı sonuçlar önemlidir. Çünkü regresyon yöntemi doğru uygulayan terapistlerle çalıştığınız sürece çok güzel sonuçlar vermektedir.