Karuna Reiki Enerjisi

Karuna reiki - www.dogagulaycirban.com

 

Reiki enerjisinin tüm aşamalarının uyumlamasının ardından, sadece reiki master olan kişilere yani reiki hocası olan kişilere yapılabilen özel, yumuşak, çok etkili bir enerji sistemidir. Sevgi, merhamet ve şefkat enerjilerinin yoğun olduğu ve kalbi yumuşatan derin ve özel bir enerjidir.

Karuna reiki enerjisiyle ruhsal aydınlanma sağlanır, farkındalığın artmasında çok etkilidir, sevginin yumuşak enerjisiyle tüm blokajlarda açılım sağlanması ve şifalanmasını sağlar.

Yaşamdaki tüm alanlarda, karuna reiki ile enerji alanı temizlendikçe yaşamı, kişileri, oluşu olduğu gibi kabul etmeye başlar ve güçlü sevgi enerjisini daha yüksek hissetmeye başlarsınız. Tüm bunlar yaşamınızda akışa ve oluşa izin verdiği gibi durağan olan negatif enerji tamamen temizlenip akışa geçişteki hız fark edilir.

12 birbirinden farklı amaçlarla oluşmuş sembolleri kullanarak, yaşamınıza inanılmaz değişimler sağlayabilirsiniz. Semboller özel ve saklı tutulduğundan, sadece karuna reiki eğitimi alan kişilerle paylaşılmakta ve içeriği, çizimi hakkında detaylı bilgi aktarılmaktadır.

Karuna Reiki enerjisi yaşamınızda negatif enerjilere karşı çok yüksek seviyede bir koruma kalkanı oluşturur. Karuna reiki sizin içinizdeki pozitifi arttırır ve negatif enerjilere karşı özel bir koruma alanı oldukça sağlar, bu alan oldukça güçlüdür, pozitif enerji akışı ve gücü semgeleyerek  yaşamınızda gözle görülür farklar sağlar. Bu koruma alanını auranız da hissedebilirsiniz, oldukça yüksek frekanslı bir enerjidir. Çok yumuşak ve keyifli bir enerjidir. Yüksek sevgi frekansını harekete geçirir ve pozitif düşünce bilincini aktive eder.

Algılar artar, sezgisel olarak çok güçlendiğinizi fark edersiniz. Dolayısıyla içsel potansiyeli çok yükselten ve bunu en yüksek pozitif ile sağlayan bir enerjidir.

Yaşamınızı negatif etkileyen olay ve durumları, yumuşak ve özel bir enerji olan karuna reikiyle şifalandırabilir, yapacağınız özel çalışmalar ile reiki enerjisini çok yoğun ve keyifle kullandığınızı zamanla fark edebilirsiniz.

Fiziksel olarak sorun yaşadığınız konuların, enerji alanındaki alanını temizlemede çok başarılı sonuçlar sağlanmaktadır.

Karuna reiki enerjisi,  William R. Land tarafından, meditasyon yaparken içsel olarak sembollerle tanışmış ve kullanılmaya başlamıştır. Modern ve günümüz şartlarında yaşayan insanlara çok hitap eden bu enerji sistemi reiki enerjisindeki sembollere göre kat ve kat yüksek semboller ile özellikle de iyileştirme gücü ve saf sevginin kalpte hissedilmesini sağlayan değerli bir sistemdir.

Reiki 1, Reiki 2, Reiki 3 ve master eğitimlerinizi tamamladığınızda, Karuna Reiki Eğitimi almak için benimle irtibata geçebilirsiniz.

Sevgiler…