Holoterapik Nefes ile Bilinç altı Dönüşümü

Holoterapik Bilinçaltı Dönüşümü

Holoterapik bilinçaltı dönüşüm çalışması, derin bilinçaltı uygulamasıdır. Derin anılarla yüzleşip, muazzam bir dönüşüm yaşamanıza yardımcı olan, bedensel ve zihinsel yüklerden arınmanıza yardımcı olacak ve çalışmanın sonunda kendinizi kuş kadar hafif hissetmenizi sağlayacak çok değerli bir yöntemdir. Psikyatr Stanislav Groff tarafından ortaya çıkartılıp, geliştirilmiş bu yöntem, temeli bilimsel verilere dayanmakta ve ruhunuza, zihninize ve bedeninize detoks etkisiyle beraber güçlü bir dönüşüm sağlamaktadır.

Bu uygulama ile kişinin anne karnı hatıraları da dahil, yaşamış olduğu bilinçaltı hatıraları ile yüzleşip, değişim, dönüşüm, iyileşme ve şifalanma yaşar, bu  yüzleşmesi ve o anların düzeltilmesi süreci çok faydalı ve iyileştirici bir süreçtir.

Gerek, bedensel,  zihnsel ve ruhsal bir iyileşme sağlayan holoterapik nefes çalışması, kişiye çok faydalı, değerli bir çalışmadır.

Unutmayın, konrolcü bir yapınız varsa, pek çok blinçaltı calısmasında zorlanabilirsiniz, ancak holoterapik nefes calısmasında, kontrolü bırakmanız gereken bir platform oluşur ve gerek bedensel, gerekse bilinçaltı boyutunda ciddi bir değişim süreci bu çalışmayla başlar.

HOLOTERAPİK BİLİNÇALTI ÇALIŞMASININ ÖZELLİKLERİ

Fiziksel Faydaları;

Hücre Yenilemesi Sağlar.

Hormonlar Aktive Olur ve Dengelenir,

Fizik beden canlanır, güçlenir, bağışıklık sistemi dengelenir.

Enerji ve coşku artar.

Botoks ve Detoks Etkisi Yaratır.

Ciltte yenilenme ve gençleşme sağlanır, Gözlerdeki Parlaklık Fark edilir.

Genetiği İyileştirmede ve DNA Aktivasyonunda Faydalı olduğu görülmüştür.

Kişinin Bedensel Enerjisinde Artış Sağlanır.

Zihinsel ve Bilinç Altı Faydaları;

Bilinçaltında Arınma Sağlar.

Korkulardan ve Endişelerden Özgürleşirsiniz.

Bağımlılıklardan, Depresyondan Özgürleşirsiniz.

Kişinin Kurban Bilincinden Çıkmasını Sağlar.

Kişiler arası İlişkilerde Olumlu Yönde Farklar Oluşur.

Farkındalık artar.

holotropic

Holoterapi Blinçaltı Çalışması Hakkında;

Holoterapi, / tamamlanma çalışmaları olarak kurgulanmış kişilerin derin bilinçaltı derinliklerini keşfetmelerini sağlayan, bilincin hızlı solunum ile değiştirilme çalışmalarıdır.

Bilim adamları nefesin iyileştirici gücünün farkına vardıktan sonra geleneksel Hint, Tibet, Aborjin, Şaman ve Sufi uygulamalarıyla modern bilimi harmanlayarak Holoterapi Nefes Çalışmasını geliştirdiler. Farklı nefes alma teknikleriyle binlerce kişi üzerinde bilimsel deneyler ve gözlemler yaparak inanılmaz iyileşmelerin sağlandığı ortak sonuçlara ulaştılar.

Holoterapi’de uygulanan hızlı ve derin nefes alışları; sınırların aşılmasını, kalıpların kırılmasını potansiyellerin ortaya çıkarılmasını, anlayış ve bilinç seviyesinin yükseltilmesini sağlar. Normal bir insan için Holoterapi Nefes ve Bilinçaltı Çalışmasının bütün bunları sağladığına inanmak çok zordur. Kişi kendisi bizzat terapinin içinde yer almadan sadece nefes alış verişleriyle bu değişimlerin oluşacağına inanamaz. Ancak terapiden sonra da hayretini ifade etmekten kendini alamaz.

Holoterapi Bilinçaltı Çalışması, Hayatınızda çok Ciddi Açılımlar yaşayacağınız ve sonuçları Güçlü ve Değerli bir Çalışmadır.

Bu Çalışmaya Katılmış Değerli Danışanlarımızın Yorumlarını Aşağıda Bilginize Sunuyoruz;

Tek Seans Holoterapi ve NLP Çalışmasının Ardından)

Sevgili Gülay Hanım,

Bu çalışma için size Teşekkür ediyorum, özellikle holoterapi çalışması çok etkileyici, bugüne kadar yapmış olduğum en etkili çalışma oldu ve etkileri fark edilmeyecek gibi değil. Arkadaşlarım ben de farklar olduğunu, kendime olan güvenimin daha da arttığını, kendimle daha barışık göründüğümü, daha pozitif düşünmeye başladığımı ve daha mutlu olduğumu söylüyorlar, ben de aynı şeyleri kendimde bizzat hissediyorum.  Çalışmayı anlattığınızda bu derece etkili olacağını düşünmemiştim ama haklıymışsınız. Çok Teşekkür ediyorum size…  (K.E. – 43 yasında Bayan. Endüstri Mühendisi)

Sevgili Doğa Gülay CİRBAN
Çalışmaya başladığımız günden bu yana yaşadığım deneyimleri sizinle paylaşmak istiyorum.

Öncelikle bedenimde yaşadığım değişimlerimden bahsetmek stiyorum. Çok enerjik ve mutluluk dolu hissetmeye başladım, düzensiz uykularım azaldığı gibi, daha dinlenmiş ve huzurluydum. Ağrıyan bölgelerimi daha net fark ediyor ve tedavisinde daha farkındalıklı oluyordum. Bu gelişmeler çok önemliydi, Teşekkür ederim.

Ve ayrıca, İlk seansta tespit ettiğiniz ‘korkularım’ dan bu kadar çabuk kurtulacağımı düşünmüyordum..artık kurtuldum ..:)

‘Akış’ konusunda kendi oluşturduğum blokajların kırılması da beni oldukça rahatlattı.

Akışa dahil olmam inanılmaz bir deneyimdi..teşekkürler

Kendimi olumlu gelişmelere kapatmış olmamdan kaynaklanan sebeple yaşadığım tıkanıklıklar da artık yok ..:)

Hayalini kurduğum şeylerin gerçek olmamasının sebebinin sadece benim düşüncelerim olduğunu anladıktan sonra,artık çok rahat ve huzurluyum.. şimdi anlıyorum ki ancak böyle düşünür ve hissedersem kendi hayatımın kurucusu olabilirim ..:)

Ödev olarak verdiğiniz çalışmalar sayesinde artık kendimi çok değerli hissediyor ve hayata çok pozitif bakıyorum.

Sadece üç seans çalışmada yaşadığım deneyim ve aydınlanmaları anlatmakla bitiremem..

sizden önceki deneyimlerimin tamamında elde edemediğimi sizinle üç seansta yaşadım ..teşekkürler…

Çalışmalardaki gayretiniz,  idealist olarak bu işi yapıyor olmanız beni fazlasıyla

memnun etti.

Özellikle faydasının yüzde yüze yakın olduğunu düşündüğüm ‘holoterapi’ deki başarılı uygulamalarınız ,,işinizi nasıl severek yaptığınızı ifade eden davranışlarınız için de ayrıca çok teşekkür ediyorum.

iyi ki sizi tanımışım iyi ki varsınız .:))

başarılarınızın artarak devam etmesini yürekten diliyorum..

sevgi ile kalın..

Soner Acun (40)

Müstahsil / Is adamı

3c370551f5d01afa42588b5bea74a0cc-rimg-w720-h470-gmir

Sevgili S.Y Hanımdan;

Holoterapiye girmeden önce büyük bir merak ve ona eşlik eden acabalarla dolu endişe duygusu içindeydim aynı zaman da bu çalışmanın bana çok olumlu getirileri olacağını hissediyordum. Gülay Hanım’la holoterapi çalışmasını yaptıktan sonra büyük bir hafifleme sonsuz bir iç huzuru ve algılarım da netlik deneyimledim, bedenimdeki yorgunluklar sıkıntılar azaldi, rahatladım, uykularım sanki duzene girmeye basladı.

o günden sonra kendime olan öz güvenim arttı hayat deneyimlerimde hep beni mutlu eden olaylarla karşılaştım, kendime daha çok özen göstermeye ve daha çok ilgilenmeye basladım. çalışmadan hemen sonra cildim canlı ve ışıl ışıldı düşüncelerim sürekli pozitifti. Gülay Hanım’a holoterapi çalışmasına katılmama vesile olduğu ve bu çalışma da bana koçluk yaptığı için sonsuz sevgi ve şükranlarımı gönderiyorum. (  S.Y / Ev Hanımı / 39 yasında)

Önemli Not:

65 yaş üstü kişilerin, kalp rahatsızlığı ve düzensiz tansiyon sorunu olan kişilerin çalışmaya katılmaları uygun değildir. Prozac, anti depresan ve benzeri türde ilaç ve madde tüketen kişilerin, ruhsal tedavi gören ya da ruhsal rahatsızlığı olan kişilerin çalışma öncesi bilgi vermesi rica olunur.