Danışan Yorumları

 

Teşekkür - Rahim Sarkması

Sevgili Arkadaslar,

Danışanımla yaptığımız 3 seansın ardından yaşantısında, aile hayatında, ikili ilişkilerinde yaşadığı değişimlerin yanısıra, en onemlisi sağlık sorunundaki gözle görülür fark olmuştur. Çalışmalarımız kesinlikle tedavi amaçlı değildir, ancak çin tıbbına göre, hastalıkların ilk başlangıç noktası enerji alanıdır dolayısıyla duygular bizi hasta eden sonuçlara kadar götürmektedir. İşte duygular değiştiğinde, bedende de iyileşmeler oluşabilmektedir, tabiiki tedavi olmak kesinlikle gereklidir. Çalışmlarımızın ardından danışanımda rahim sarkması sorunu iyileşmiş ve değişmiştir.

Çalışmaların ardından, çevresinde gözle görülür şekilde saygınlığı artmış ve çevresi tarafından çok değer görmeye başlamıştır. Öfke problemi tamamıyla çözülmüş, kızıyla olan ilişkileri de tamamıyla iyilşmiştir.

İşini değiştirmiş ve şu anda tam da istediği gibi bir işte çalışmaktadır ve halinden çok memnundur.

Teşekkür mektubunda da belirttiği gibi yıllardan beri çözemediği sorunlarını beraberce çözümlemek, bu değişimi yaşamak harika bir deneyim oldu.

Teşekkür Mektubunu Daha Net Okuyabilmeniz için;

Almanya, 28.12.2017

Sevgili Doğa,

Sizi tanımadan önce gittiğim pek çok kapı vardı, çözmek için, ömrümü verdiğim problemlerim için. Bu kadar güçlü ve etkili seansları hiçbir yerden almadım. Ameliyatla çözülmesi gereken problemim ‘Rahim sarkması’ mucizevi bir şekilde şifalandı. Hala inanamıyorum. Sizi karşıma çıkaran rabbime şükürler olsun.

Sevgiler,

S.C. – 35 yaş – Öğretmen

www.dogagulaycirban.com

Sevgili Arkadaşlar,

Bayan danışanım ilişkilerle ilgili sürekli sorun yaşadığı gerekçesiyle bana başvurmuştu, hangi ilişkiye başlarsa başlasın, birşekilde kötü sonuçlandığını, hep bittiğini, bazen aldatıldığını ama sonuçta hep üzülerek sonuçlandığını anlatmıştı.

Bu tarz ilişki sorunları ile ilgili çalışmalar, bilinçaltı derinliklerinde pek çok duygu ve düşünce barındıran ve en derindeki duyguyu bulmamız gereken çalışmalardır, dişi enerji yükseltmesi de yapılmalıdır.

Danışanım derinleşmeye başladı ve kendini bıraktı, öncelikle ilişkilerde yaşadığı bu döngünün duygularını manyetik alanında bulmalıydık. Bu duyguları, terk edilme korkusu, ben güzel bir ilişki yaşamaya layık değilim düşüncesi, değersizlik duygusu, yalnız kalma korkusu ve acı duygusuydu.
Bu duyguların ilk oluştuğu çocukluk anısına geriledik ve derinleştik ilk olarak, anne ve babası arasında kavgayı anımsadı, o anda erkekler kotudur, güvenilmezdir kararlarıyla yüzleşti, ve daha da gerilemeye ve derinleşmeye başladığımızda bu duygularının atalarından geldiğini gördük, ve yaptığımız çalışma ile tüm ataların duyguları değiştiğinde ve dönüştüğünde, duygu çözümlemesi olmuştu, sonrada anne ve babasının kavga anından en son yaşadığı ana kadar tüm negatif duygulardan arındı.
Danışanımla düzenli seanslarına devam ettik, 1 ay sonra benimle paylaşmış olduğu mektubu aktarmak isterim.

Doğa Hanım,
Gerçekten inanamıyorum, meğer ben kadın olmaktan ne kadar kaçmışım, erkek olmak güçlü olmaktır kalıpları, erkek gibi kız lafından geliyor ve toplumumuzun ne kadar da yanlış inançları var, ve bu bütün dişi enerjimizi elimizden almış bence, tüm toplumun…
Sizinle çalıştığımdan ber, ben kadın kimliğimi kabule geçtim, dişi enerjimin yükseldiğini hissediyorum çünkü erkekler bana saygı duymaya ve değer vermeye başladı, bu muhteşem bir duygu,
Yeni bir erkek arkadaşımda var ve üstelik yeni başlayan ilişkim o kadar keyifle ilerliyor ki, hiç böyle olmamıştı, dişi enerji yükseltme çalışmaları bana çok iyi geldi ve devam edeceğim, çünkü sizin deyiminizle ben herşeyin en iyisini hakediyorum.
Bu çalışmaların, böyle bir dünya olduğunu, buşekilde bir algı yarattığını, böylesine inanılmaz değişimler yarattığını söyleselerdi ben inanmazdım, ama o kadar bıkmış, okadar çaresiz başvurdum ki size, iyiki size gelmişim, bana çok iyi geldiniz, değişimin nasıl bir şey olduğunu görmek inanılmaz güzel,
kendime olan saygım da arttı, eskiden yalnız duramazdım, şimdi sakinim, huzurluyum, kendi kendime yetiyorum, karşı cinsle dengeli ileişim kurabiliyorum ve daha da ötesi, gerçekten saygı görmeye ve değer görmeye başladım. gercekten de kendime hiç değer vermiyormuşum ben, şimdi herşeye okadar güzel bakıyorum ki…
Yaradana şükrediyorum karşıma sizi çıkardığı için, isteyen herkese telefonumu verebilirsiniz, beni arayabilirler, bu muhteşem mucizelerin ne kadar güzel olduğunu benden duyabilirler, Doğa hanım tamamen gerçek ve çalışmalar muhteşem, çok Teşekkür ederim, sizin için herşey çok güzel olsun.
Sevgiyle,

A.S – 39 YAŞ – İş geliştirme müdürü

www.dogagulaycirban.com

Sevgili Arkadaşlar,

Danışanım çok eğitimli ve çok başarılı iş deneyimleri olmasına rağmen şuanda kariyer olarak istediği yerde olamadığını, hakettiği yerde olamadığı için bana başvuruda bulundu.

Yaptığımız regresyon çalışmasında, derinleşti, bilinç altı boyutuna indi ve öncelikle, bu durumun ona hissettirdiği duyguları bulduk ve farketti.
Çocukluğuna indiğimizde, annesinin onu başka bir çocukla kıyasladığı için, aslında kendini başkalarıyla kıyasladığını gördü ve hep başkaları benden daha güçlü düşüncesiyle yaşadığını fark etti. Bu durumunda oluştuğu ana kaynağa kadar indiğimizde, anne karnına kadar derinleşmiş olduk. Aslında annenin çocuğu olacağını öğrendiğinde, bebek sahibi olmaya hazır olmadığını ve bu nedenle çocuğunu istemediğini gördük. Annenin isteksizlik ve hazır olmama duygularının derinliğine indiğimizdeyse annenin atalarından getirdiği güçsüzlük duygularıyla yüzleşmiş ve atalar çalışmasıyla dönüşümü yakalamış olduk.

Çalışmanın bitiminde, atalardan, anne karnına oradan içindeki çocuğa uzanan yolculuğumuzda, oldukça derinleşmiş ve kıyaslama ihtiyacından arınmasını sağlamış ve içindeki gücün, özgüvenin tamamen yükselmesini sağlamıştık.

Aşağıda danışanımın, çalışmanın ardından 1 ay geçtikten sonraki yorumunu sizlerle paylaşmak isterim,
Doğa’ya çok Teşekkürler. Çoğu zaman, bu kadar eğitim çalışma, hırs, neden istediğim gibi olmuyor diye düşünürken yaptığımız bu çalışma hayatımı değiştirdi, çok derin, çok yoğun bir çalışmaydı. Bittiğinde üzerimden inanılmaz yükler kalktı. Kendime inanmaya ve kendime güvenmeye başladım bu sürede. Sanki kendi gerçekliğimi bulmuş gibiydim, inanamıyordum, bu çok güzel bir duygu. Artık tüm potansiyelimi kullanmaya hazırım, gücümün farkındayım ve içim içime sığmıyor, tarifsiz bir neşe ve tuhaf bir keyif var, çok komik görünüyor dışarıdan ama inanılma güzel…
Yükleri atıp, rahatlamış gibiyim…
Teşekkürler Doğa…

Dişi Enerji Yükseltme Aktivasyonu

Sevgili Arkadaslar,

Danisanim ile yapmis oldugumuz 2 regresyon bilincalti seansi sonrasi bana gonderdigi Tesekkur mektubunu paylasacagim sizlerle…

Sevgili Doga,
Sana Tesekkur ederim, insan dogru kisiyle calismaya baslayinca ve senin deyiminle hazir olunca hersey guzellesiyor. Ofkelerimden arindim, iyilestirdik, surekli sorunlu giden islerim duzeldi, 2 seansta kazancim artti, songunlerde bozulan arkadaslik iliskilerim tekrar toparlanmaya basladi ve enonemlisi ben artik gulumsuyorum, sanki unutmusum gulumsemeyi de tekrar hatirliyor gibiyim. Yasantimda eniyi iyiligi kendime yaptim, bu iyilesim surecine girmek, seninle tanismak hayatimin en dogru kararlarindan biri olduki, nekadar hatalar yaptigimi konusmustuk zaten. şİmdi herşey o kadar güzel yönde değişti ki, ben değiştim çünkü, hayata pozitif bakmaya başladım, bütün karamsarlığım silindi gitti sanki, hayattan zevk almaya başladım, huzurlu ve sakinim artık, meğer nekadar huzursuzmuşum ve en kötüsü bunun farkında değilmişim. Şansım, kısmetim arttı desem inanır mısın, gerçekten arttı, yeni iş fırsatları çıkmaya başladı karşıma, ve ben değiştim bunu görebiliyorum. Özgüvenim arttı ve ayaklarımın üzerinde duruyorum artık, çevremdeki tüm insanlar bana değer vermeye başladı, beni görüyorlar, halimi hatırımı soruyorlar, nekadar değersiz ve görünmezmişim önceden. Binlerce Teşekkürler. , iyi ki varsin.

K.C – Erkek  – 36 yas.- Elektronik Mühendisi

Bilinçaltı Arınma Çalışmaları...

Sevgili Arkadaslar,

Yasamini aldigi seanslar Ile degistirmeye adim atmis danisanimin, 2. Seansindan sonra duygularini ifade etmeye çalıştı, Bu seans Hollanda Ile yapmis olup telefon ile, online calismalarimiz devam etmektedir,

Ayrica kendisi fibromiyalji hastasi,
1. Seansindan sonra kollarindaki psikosomatik agrisi yuksek oranda azaldi…
Sevgilerle,

Sevgili Doğa,
İlk önce çok Teşekkür ediyorum,iykii seni tanımışım,
Şuan nereden başlayacağımı bilmiyorum, ama gerçekten şunu soyleyebilirim, Doğa sen bir mucizesin, ben artık daha net düşünebiliyorum, meğer kafam o kadar doluymuş ki, zihnim sürekli düşünüyormuş ve robot gibiymişim ben, onlar tamamen temizlendi ve zihnim sustu, çok rahatladım. İçimdeki küçük kızın, yani çocukluğumdaki davranış şekillerİni, şuandaki hayatıma kadar getirdiğimi farkına varıp değiştirebildğimiz için çok Teşekkür ediyorum, meğer tüm tepkilerim, kızgınlıklarım, yalnızlarım ne kadar derin hiç aklıma gelmeyen anılardan, yerlerden geliyormuş. Şimdi bu duygulr tamamen gitti, yokoldu sanki, beni etkilemiyor bile bu durumlar artık. Çocuklarımın yaptıklarını kontrol edip, kontrolcü bir anne olmayıda bıraktım, kontrolculuk ne kadar zormuş, ne kadar büyük bir yükmüş meğer, seanslardan sonra rahatladım, Herşeyi akışa bırakabiliyorum artık.
Okadar negatif şeyler yaşamışız, ve onları değiştirebilmek zor değilmiş, yaptığımız seanslar beni, hayatımı değiştirdi,
Mucizem Doğa, sana çok Teşekkür ediyorum,
ve fibromiyalji hastalığıda var bende, yıllardır kolumdaki ağrılar geçmedi benim, zaten psikosomatik olduğu söyleniyordu ve daha yaptığımız  ilk seansta yuzde 50 azaldı, çok sevindim, nasıl rahatladım, çok mutluyum,Teşekkür ederim Güzel Doğam…

M.O – 40 Yaş – Bayan – Özel sirkette çalışan

Meditasyon
26166230_702777999925362_1554000034402596864_n

Sevgili Arkadaslar,
Sevgili Ebrucum, degisime cok acik, cok bilincli, surekli ileri ve ileri gitmeye calisan cok tatli bir insan.
Calismaya basladigimizdan beri, ofkeli degil artik sakin ve huzurlu, aile iliskileri duzeldi, korkularindan arindi, daha pozitif bir insan oldu, daha paylasimci ve kalbi daha sevgi dolu,
Cok sukur diyelim, opuyorum kendisini ve kendini asma, degistirme yolundaki cesareti, gucu icinde cok taktir ediyorum.

Teşekkür mektubu net okunmadığından dolayı, Aşağıda görebilirsiniz;

Sevgili Gülay Hanım,

Sizinle tanışmadan önce, mutsuz, negatif, hayattan keyif alamayan bir insandım, bu durumun farkındaydım ve artık kendimi olumlu yönde değiştirmem gerekirdi. Bu olumsuz ruh halim, sadece bana değil, çevremdeki insanlara yansıyıp, onlarında canının sıkılmasına sebep oluyordu. Aile ilişkilerim bozulmaya ve nişanlımla ilişkilerim bozulmaya başladı, öfkem okadar fazlaydı ki kendimi haklı buluyordum. Baktım dibe vurdum ve mutsuzum, terapi desteğine ihtiyacım olduğunun farkına vardım. Bunun için de uzman olması gerekirdi, herkese gidemezdim. Faacebook da gezinirken Gülay hanıma rastladım, paylaşımları hayat dolu enerjisini yansıtıyordu adeta, yüzüne baktığımda ışık saçan, enerjisi harika bir insan duruyordu karşımda. Bir süre sonra kendisiyle irtibata geçtim ve çalışmalara başladık. Her çalışmada hayatımda farklı enerjiler ve mucizeler oluşuyordu, üzerimden bir kaplan ağırlığında yük kalkıyordu sanki. Bana uygun çalışmanın ilk etapta Reiki olduğuna karar verdik, Reiki çalışması benim için şifa çalışmasıydı, bana bu çalışmayı uygulaması ve çalışmayı 21 gün boyunca yapmam ve chakra çalışmalarıyla beraber harika sonuçlar aldım. Aile ilişkilerim düzeldi, nişanlımla ilişkimi dengeye soktum, benim değişimimle beraber nişanlımın da bana karşı davranışları olumlu yönde değişti ve nişanlım sonucu görünce yaptığım çalışmaları destekledi. Öfkemin azalması ve sakin bir ruh hali ve arkadaşımın ‘Seni sükunet içinde gördüm’ demesi ve bu güzel değişimleri kendim de de görmem, sevdiklerimin de görmesi ve fark etmesi harika bir duygu, çok mutluyum, anlatamam. Allah’a şükürler olsun, senin gibi güzel yürekli bir insanı karşıma çıkarttı ve bana ışık oldun, iyi ki varsın Gülay cım. Sana duygularımı, yaşadığım değişimleri yazarak anlatsam da bitiremem. Ayrıca tarif edilemeyecek kadar güzel bir yüreğin var. Sevgiyle ve ışıkla kalın.

E.Ü. – Bayan – 26 yaş – Satış Görevlisi
Lotus flower

25994896_702362879966874_8264855885517783734_n

Sevgili Arkadaslar,
Bir insandan iyiki sizi tanimisim cumlesini duymak okadar paha bicilmezki… son gunlerde cok duydugum bir cumle, okadar guzel sonuclar, farkindaliklar olusuyorki, iyiki seni tanimisim cumlesi beni cok sevindiriyor, cok sukur…
Bugun paylasacagim geribildirim mektubu, benim gene cok sevdigim cok iyiniyetli piril piril bir bayanin yazisindan sizlere ulasti.
Yillardir sorunlu babasinin 2. Seansin ardindan danisanimdan ozur dilemeside benim eklemek istedigim benim icin cok degerli bir gelismeydi.
Cok sukur diyelim, kendisine Tesekkur ediyorum paylasimi icin.
Sevgiler…

Sevgili Doğa Hanım,

Ben Regresyon terapisi almadan önce ruh halim kötüydü, kendimi iyi hissetmiyordum. Bir gün karşıma çıktınız, sizinle irtibata geçtim. öfkeliydim, kendime güvenim yoktu, cesaretsizdim, kendimi ifade eden bir yapım vardı. Eşimden şiddet görüyordum, artık kendimi iyileştirmeliydim, önce bunun farkına vardım. Sonra regresyona girdim, çok güzel geçti, ben hep karşımdaki insanı öfkeli diye suçluyordum, meğerse ben de öfkeliymişim, bu seansta anladım, atalarımdan gelmiş bana bu öfke enerjisi. Seanstan sonra sakinleştim, kafamdaki ses sustu, zihnim rahatladı.

Babam sert adamdı, soğuktur, kendisiyle aramızda duvarlar vardı, seanstan sonra babam benden özür diledi, onun ağzından hiç özür kelimesi duymamıştım, bu durum beni çok etkiledi, çünkü benim enerjim değişmeye başladı, çevremdeki insanlarında bana davranışları değişti, saygı ve değer görmeye başladım. ben kendimi de sevmezdim ve kendimi sevmeye başladım.

Seans sonrası fark ettimki, iş yerinde sevilen bir insan haline geldim, demek ki ben kendimi sevmeye başlayınca, sevgi enerjisi işlemeye başladı.

İyi ki sizi tanımışım, seanslara daha devam edeceğim, çok daha iyi hissetmek, herkese ışık olabimek için devam edeceğim. Sevgilerimle,

marguerite-daisy-beautiful-beauty

26113971_701635673372928_1181510952371483047_n

Sevgili Arkadaslar,
Daha oncede bahsetmis oldugum gibi Istanbul disinda ve yurt disinda yasayanlar icin online ve telefon seanslarimiz devam ediyor.
Almanya Ile online yapmis oldugumuz ilk seansin ardindan gelen geribildirimi sizlerle paylasmak istedim.
Sevgili danisanima, acik kalpliligi icin Tesekkur ediyorum ve opuyorum kendisini…
Sevgiler…

Teşekkür mektubu net okunmadığından dolayı, Aşağıda görebilirsiniz;

Sizinle tanışmamız facebook sayesinde oldu.

Nasıl da hızlı gelişti, arkadaş oluşumuz, paylaşımlarınızı okumam, Regresyon terapisini ilk defa sizden duymuştum, size sormam, beni bilgilendirmeniz, geri dönüp beni telefondan aramanız, sesinizin tonu, terapinizin tam da aradığım yöntem olduğunu bana içsel olarak doğruladı. Seans randevusunu iple çektim, heyecanlıydım, umutluydum, aklımda binbir tane sorular vardı.

Nasıl oldu, nasıl çözüldüm, nasıl çocukluğuma gittim, nasıl 7 yaşındaki bir kızçocuğunun komşu oğlunun taciziyle, hayata küsüşü, bir sürü negatif duygunun, hücrelerine, beynine kaydedilişinin hikayesine ulaştık.

Doğa hanımın yüksek deneyim ve yetenekleriyle o olumsuz duygulardan, öfkemi, kırgınlıklarımı, nefretimi, o anda bırakarak arındım. Tüm kadınlara, küçük kız çocuklarına şifa olsun.

candles-1-761x380

25594344_701256563410839_7470392847274736927_n

Sevgili Arkadaslar,
Bugun gelen geribildirimleri paylasma gunum oldu… 
Baska bir danisanimdan gelen mektubu paylasmak isterim.
Degisime nekadar hazirsaniz okadar ilerleme yasanir, onemli olan ilk etapta icsel dengeyi yakalamaktir, o dengenin ardindan hayatinizda duzene girer.
Sevgiler…

Teşekkür mektubu net okunmadığından dolayı, Aşağıda görebilirsiniz;

Sevgili Doğa Hanım,

Kendimi her yönden köşeye sıkışmış, çıkmazda hissettiğim bir anda tanıştım sizinle. İlk seansımızdan itibaren, mucizevi bir şekilde iyi geldiniz bana. Aldatılma korkusu, düzenli ilişki yaşayamama, iş yerinde patronumla yaşadığım olumsuz mücadeleler… İlk 2 seansta sanki üzerime sihirli bir değnek dokunmuş gibi yoluna girmeye başladı teker teker. Kendime karşı ve çevreme karşı daha pozitifim artık, resmen önce enerjim sonra da hayatım değişti sayenizde ve bu harika bir şey benim için. Sizi uzakta da olsa iyi ki tanıdım, yeni bir seansta görüşmek üzere, Teşekkürler, Sevgiler,

Ç.A – Bayan – 39 yaş – Güzellik Uzmanı

cropped-butterfly-common-blue-restharrow-polyommatus-icarus-158536.jpg

Sevgili Arkadaslar,
Yaptigimiz calismalar sonucu deneyimlerini paylasan danisanimin mektubunu bende sizlerle paylasmak istedim.

Doga Hanim,
Yaptigimiz calismalar beni kendime getirdi, bir ara kabuslardan bile uyuyamaz olmustum. Ilk seanstan sonra okadar degisik ve saskindimki, sadece icimde iyi birseyler oldugunu hissediyordum. Sonrasinda hafiflemeye, gulumsemeye basladim, insan anlatamiyor, birseylerin iyi gittigini, dogru yolda oldugunu anliyorsun sadece. Sonra yasam coskum ve istegim artmaya basladi, baktim iliskilerimde kendimi daha rahat ifade ediyorum, daha cok saygi goruyorum.
Iliskiler Ile ilgili calisiyoruz, ama siz diyorsunuzki hep, once sen iyilesmeli, yaralarimi beraberce temizlemeliymisiz, bu dogru, yaralarim iyilesmeden nasil iliskide tutarli olabilirim… ama hergecen gun ben toparlaniyorum, her seanstan sonra farkindaligim, gucum, ozguvenim artiyor.
Isik sacan guzel Doga, iyiki varsin, bana yaptigin seanslarda, senin enerjinde cok iyi geliyor. Tesekkur ederim.

598874_10151864315332389_142803159_n

Sevgili Arkadaslar,
Regresyon calismamizin ardindan, Danisanimdan gelen e mailini sizlerle paylasmak isterim….

Doga Hanim,
13 yildir mutusuz bir evliligin icindeyim, hicbirsey bana care olmaz diye dusunuyordum. Esimle ilk gunden beri tartisiriz, beni hep sinirlendirecek, kotu hissettirecek sozler soyler, bazen bagirir. Ben oyle yorgun geldimki size, aslinda pek umudumda yoktu.
Beni gordugunuzde disi enerjini arttirmaliyiz dediniz bana, ben cok istiyorum bu degisimi ve tum kalbimi acarak yaziyorum tum kadinlara isik olsun diye.
Ilk seansimiz ofke uzerine oldu, seansta biran cildiriyorum sandim, nasil bir ofke varmis uzerimde. 20 gun oldu calisali. Esim bana bagirmayi birakti, hatta sanki saygi duyuyor bile diyebilirim. Benim fikrimi sorar oldu, bana daha sakinsin artik sanki gozume daha iyi gorunuyorsun diyor. Ben neden yillarca ugrasmisimki, 2 saatte aile hayatimda bir ferahlama oldu. Allah razi olsun canim senden. Devam ediyoruz calismalara, 44 yasdan sonra kendimi bulmaya calisiyorum iste.
Cok oldugu gibi anlatmaya calistim, olmustur insallah.
Sagolun Doga hanim, dualarim seninle.

Reiki Enerjisi

25348286_697056053830890_5271819896203925805_n

Sevgili Arkadaslar,
Dun yurt disi Ile online seans yaptim, dunya tatlisi bir bayan, sizlerden iyi olmasin… 🙂
Seans bittiginde enerji alani okadar degistiki, tabii bunu benim hissetmem normal, cokguzel degisimler olacagini hissetmistim…
Sadece 2 saat sonra ilk geribildirim geldi, agir bir seans oldugundan Ben asil 1 hafta sonrasini bekliyorum, cunku cok ozel yontemler kullanmistim…
Yazili olan bu Tesekkur yazisini da  paylasmak istedim.

Doğa Hanım,

İnanamıyorum, ben hep yaşadıklarımdan utandım, kendimden utandım, sevemedim kendimi, yaşadığım ağır tramvanın beni hayatım boyunca kabuğuma çektiğini tahmin etsem de kendime itiraf edemiyordum ben, bu nasıl bir şeymiş, nasıl bir hafiflik, yaşama duygusuymuş, evet ben yıllarca yaşamamışım, nefes almamışım, o tramvayı çalıştıktan sonra şu anda nefes alıyorum, seansın üzerinden 20 dk geçti, bunları yazmak zorunda hissediyorum çünkü tüm yaşatım boyunca taşıdığım yük omuzumdan kalkınca nefes almanın inanılmazlığını yaşıyorum, Rabbim sizden razı olsun, çok Teşekkür ederim….
Sevgiler…

images (4)

24796736_694280724108423_1551849655585981426_n

Sevgili Arkadaslar,
Gunaydinlar,
15 gun once yurtdisindan bir bayan Ile ki cok tatli cici bir bayan, telefonda bir regresyon calismasi yaptik ve kendisinden calismanin ardindan yasadiklarini yazmasini rica ettim. Mektubunu dun gondermis, bende paylasmak istedim sizlerle.
Sevgiler…

Mektubu aşağıda okuyabilirsiniz,

Sevgili Doğa Hanım,

Hayatta her zaman işaretlere inanan biri olarak,sizinle tanışmamızın da bir tesadüf değil, işaret olduğuna inanıyorum. Çünkü artık zamanı gelmişti.

Yıllardır sebebini bulamadığım bir şeyi, regresyon terapisi ile çözdüm, farkına vardım. Bu farkındalık her şeyi dğiştirdi. Daha pozitif oldum, daha rahatım, daha sakinim, yaşantımın kalitesi değişti. Çünkü negatif  duygularımı neden yaşadığımı anladım, Ayrıca öğrettiğiniz nefes tekniği de çok ama çok işe yarıyor.

Sizinle yolumuzun keşismesinden dolayı çok mutluyum. Bilgilerinizden daha da faydalanabileceğim, kendimi geliştirebileceğim uzun ve aydınlık bir yol olsun bizim için.

Sevgiyle ve ışıkla kalın,

M.O. – Almanya – Bayan – Endüstri Mühendisi

Dişi Enerji Yükseltme Çalışmaları

Sevgili Arkadaşlar,
Danışanım ile yapmış olduğumuz regresyon calışmasından bahsetmek istiyorum sizlere… Regresyon kaynak duyguyu değiştiren böylece yaşantınızda köklü bir değişim sağlayan çok etkili ve güçlü bir yöntemdir.
Danışanım hayatında bazı sorunlarından bahsetti ve o gün seansa özgüvenini yükseltmesi ve gücünü arttırması için çalışma yapmaya karar verdik.
Kendini en güçsüz hissettiği zamana kadar derileştiğimizde, çok sevdiği oyuncağının kardeşi tarafından alındığını, o oyuncakla asla oynayamadığını, ve kızkardeşine olan öfkesini fark etti, ve o olayla Kadınlar zehirlidir, incitir kararı almıştı ve bu durum kadınlara karşı da güvensiz ve sevgisiz olmasını sağlamıştı.
Kızkardeşinin duygularına baktığımızda, acı verme isteği içinde olduğunu, ve ailesi danışanımıda sevdiği için kıskançlık hissettiğini fark ettik,
Bu kıskançlık duygusu atalardan gelen, zarar vermeye yönelik karanlık tarafıydı kardesinin ve atalar çalışmasıyla, o karanlık tarafın nereden nasıl geldiğini fark ettik ve dönüştürdük,
Çalışma bittiğinde danışanım aslında tüm kadınlara hangi anlamları yüklediğini, nasıl bir tavır içinde olduğunu fark etti, kardesler arası problem onu çok acıtıyordu, enerji okadar güzel kırıldıki kardeşine sevgi bile duymaya başladığını ifade etti, o olayları yaşarken kalbindeki derin acı temizlendi, yalnızlık duygusunu çok ağır yaşamıştı ve arkadaşı yoktu, artık kendini arkadaşlık ilişkilerine açmaya hazırdı. O olayla istediğini elde edemediği, kendince arka planlarda kaldığı için güçsüzleşmiş, özgüvenini kaybetmişti, ve artık bu güvensizlik de temizlenmiş oldu, gücünü topladı, kendini de sevmeye başladı…
Bazen birden fazla kounun hızlıca çözümlendiği derin ve etkili bir yöntemdir regresyon.
Regresyon bireysel seansları için benim irtibata geçebilirsiniz, hayatınızdaki tum sorunları hızlıca kolayca ve sevgiyle temizlemek mümkün.
Sevgiler…

www.dogagulaycirban.com

Sevgili Arkadaslar,
Danisanim bana isinden mutsuz oldugu, calismak zorunda oldugu ancak isini sevmedigi ve hep sorun yasadigi gerekcesiyle basvurdu…
Ayrica diger sorunu, erkek arkadasi kendisiyle ilgilendikce ondan sogufunu belirtmisti, ama biz onceligi is konusuna verdik, iliskilerede dokunmus olduk regresyon calismasinda…
Ilk defa 17 yasinda, babasinin ona saka yaparak kayboldugu ana kadar derinlestik, o anda kaybetme korkusu karsimiza cikti, zaten erkek arkadasiyla gercekte istemedigi halde yasadigi iliskinin nedenini gormus ve temizlemis olduk.
Ve ardindan bilincalti bizi is konusuna surukledi, caresizlik ve paraya koydugu atalardan gelen anlamlari temizledik, hemen akabinde istedigi ve basvurmus oldugu sirketten gorusme daveti gelfi.
Calismanin ardindan erkek arkadasi danda ayrildi ve birsuredir yeni biriyle flort ediyor.
Iliski sorunlari, bagimliliklar, is sorunlari, tum konularda, kolayca sevgiyle ve zerafetle sonuc almak isterseniz, yasaminiza beraberce dokunabiliriz.
Sevgiler…

www.dogagulaycirban.com

Sevgili Arkadaslar,
Danisanim Ile yapmis oldugumuz regresyon seansindan bahsetmek istiyorum. Regresyon en donusturucu tekniklerden biridir. Ve kisilerin hayatinda gozle gorulur farklar yaratir.
Danisanim ciddi bir iliski yasayamadigini, hep siradan iliskiler yasadigindan bahsetmis Ve bu durumu degistirmek istedigini soylemisti.
Yaptigimiz calismada, kadinlari kendisinden uzak tutmak icin bir yeminde bulundugu ve o yeminin etkisiyle kadinlari kendinden uzak tutan alanini temizledik ve iptal ettik.
Eski kiz arkadaslariyla olan baglarini ve ruhsal sozlesmelerinide iptal ettik. 2 aydir, beni aramasini bekliyordum, bekledigim telefon buhafta geldi, yeni bir iliskiye basladigini, ustelikde ilk defa ciddi dusundugunu ve cok mutlu oldugunu soyledi… Yaptigimiz seansin cok donusturucu oldugunu enerji alanindan farkrtmistim, ve bekledigim haber gelince brnde cok mutlu oldum.
Iliskilerdeki ve sizi kisitlayan tum konularda degisim icin irtibata gecebilirsiniz.
Sevgiler…

www.dogagulaycirban.com

Sevgili Arkadaslar,
30 yaslarinda bir beyefendiyle yaptigimiz ve hala devam eden regresyon seans surecinden bahsetmek istiyorum,
Annesi o henuz 5 yasindayken esini tekreder ve danisanima babasi bakmaya baslar. Anneye karsi icinde buyuk bir nefret olusur, ve farkinda olmadan kadinlarla iliskiside kisa sureli iliskilere dayali, kadinlari kucuk goren, yalniz bir adam olarak yasamaktadir.
Bana huzursuz ve mutsuz oldugunu soyleyerek basvurmustu, artik yasafigi hayat onu mutlu etmiyordu,
Calismalardan birsure sonra anneye ofkesi cok azalmisti, dahasi annesi onunla irtibata gecmeye calismisti, aradaki negatif enerji buyuk oranda kirilmisti.
Suanda karsi cinsin kendisine cok talep gosterdigini, daha mutlu oldugunu, anneye nefret duygusunun azaldigini ifade ediyor.
Bende kendini daha rahat ifade ettigini gozlemliyorum, yanimda cekingen dururken simdi, ozguvenli, huzurlu, neseli, hatta komik seyler bile anlatiyor.
Ve surec ilerledikce ozsaygisi arttigi gibi karsi cins Ile iletisimi gucleniyor,
Karsi cins Ile sorunlar, eril disil dengesizliginden kaynaklaniyor, bilincaltinda bu alan degistiginde, yasaminizda degismeye baslar, bu degisim icin benimle irtibata gecebilirsiniz.
Sevgiler

www.dogagulaycirban.com

Sevgili Arkadaslar,
Bugun, ‘Ask yasamak gucsuzluktur’ bilincalti kaydi olan ve erkeklerle sorunlu iliskiler yasayan danisanimin bireysel calismasindan bahsetmek istiyorum.
Iliskileri uzun surmeyen, yada hep sorunlar yasayan, iliskilerden yana hic mutlu olamamis danisanim, evlenmek istedigini fakat basaramadigini soyleyerek bana basvurdu,
Yaptigimiz calismada, danisanim 2 yasindayken, anne ve baba kavgasi esnasinda, annesinin ‘beni hep gucsuz birakiyorsun’ diye bagirdigini duyar ve o anda ‘asik olursam gucsuz kalirim’ gibi bir karar alir, ve erkeklere karsi gardi olusur,
Daha derine indigimizde, anne tarafindan atalara kadar geldik ve sevdiginde gucunu karsi cinse verirsin, karari Ile yetersizlik ve gucsuzluk duygularini bulduk, onlari donusturduk.
10 gun once bu ilk seansi yaptik, suanda danisanimin yeni tanistigi ve cok uyumlu oldugunu dusundugu biri var hayatinda, tabii seanlara devam edecegiz, korkularina ve eril disil dengesine bakmamiz gerekiyor, ama iliskide guvenli ve mutlu, ilk calisma icin cokguzel bir geribildirim oldu.
Regresyon calismalari en derinlerdeki duygu ve kaliplari donusturen, donguleri kiran cok derin ve cok guzel sonuclar aldigimiz calisma seklidir, tabiiki deneyimli ve dogru kisilerle calisilmali,
Hayat kalitenizi etkileyen her sorununuzda, seans almak isterseniz, beni arayabilirsiniz.
Sevgilerle,