Danışan Yorumları 2

Danışanım bana karşı cins ile ilişkisinin çok kısa sürdüğü ve uzun süreli bir ilişki kuramadığı gerekçesiyle başvurdu.

Derinleştikten sonra, kendinde bu durumun değersizlik, yetersizlik, karşı cinse öfke, yalnız kalma korkusu gibi korkular oluşturduğunu ortaya çıkardık. Biraz daha derinleştiğimizde, danışanım 4 yaşında annesi abisinin istediğini yapıp kendi istediğini yapmadığında ‘erkekler kızlardan üstündür’ düşüncesini geliştirmiş olduğunu fark etti.  Ve başta değersizlik olmak üzere yukarıdaki tüm duyguları hissettiğini ve bu duyguları nereden getirdiği konusuyla yüzleşti. Biraz daha derine indiğimizde, anne karnına döndü ve annesinin 3 aylıkken kendisini istemediği süreç ile yüzleşti, oradan çalışmamıza devam ettik ve anneden gelen bu duygunun atalara kadar uzanmış olduğunu fark ederek atalar çalışmasını da gerçekleştirdik. Çalışma bittiğinde danışanım, erkekler kızlardan üstündür düşüncesinin ataerkil toplumun öğretisi olarak hangi kuşaklardan kendine kadar uzanmış olduğunu ve dişi enerji zayıftır düşüncesinden dolayı da dişi olmamayı seçtiğini o nedenle eril enerjide kaldığını fark etti. Ve dişi enerjisi aktivasyonu yaptığımız bu çalışmaya devam etmek üzere yanımdan ayrıldı.

Burada çalışmanın içeriğinden bahsetmeye çalıştım, danışanımın bu çalışma sonrası yorumu aşağıdadır,

Doğa Hanım,

Nasıl bir çalışmaydı, inanamadım. Bu kadar derinleşeceğimi bilmiyordum, bittiğinde sadece süperdi diyebildim, sanki her şey gerçek gibiydi ve tarif edilemezdi. Çalışmanın sonunda sanki ataların yükünü hayatım boyunca sırtımda taşımışım da çalışmadan sonra anladım. Ve annemin yükünü de. Değişmeye okadar çok niyet ve duayla gelmiştimki size yaradan yardım etti, sizin de büyük tecrübelerinizle yaşamım için büyük bir aşama katetmiş gibi hissediyorum ve katettim de, biliyorum bunu. Milyarlarca Teşekkürler, teşekküre sığamayacak kadar önemli bu değişim, yaradana şükrediyorum.

Çok sağolun…

www.dogagulaycirban.com

 

Fibromiyalji, psikosomatik bir rahatsizlik oldugu gibi hayati olumsuz yonde etkileyen bir rahatsizliktir.
Bu konuyla ilgili pekcok basarili sonuclar almis oldugumuz gibi danisanlarimdan birinin mektubunu paylasmak istedim.
Yaptigimiz calismalarin ardindan, danisanimin yasantisi da degismis olup, suan en keyifli gunlerini yasamaktadir.
Sevgiler…

www.dogagulaycirban.com - Fbromiyalji hakkında calısmalar

Fibromiyalji hakkında çalışmalar

www.dogagulaycirban.com

Şifa olsun

 

YAŞAMDA TIKANIKLIKLAR OLMASI İLE İLGİLİ ÇALIŞMA SONUCU…
Sevgili Arkadaşlar,
Danışanım hayatında işlerinin hızlı gitmemesi, hep engellere takıldığı, özellikle işinde çok çalıştığı halde bir noktada istediği akışın ve ilerlemenin olmadığından bahsetti.
Çalışmaya başladığımızda mevcut durumun altındaki duygularının layık olmamak, değersizlik duygularından kaynaklandığını bulduk. Çocukluğuna inip derinleştiğimizde ailesinin ona seçme hakkı vermediği ve kendi adına karar verdiği bir anısıyla yüzleşti, daha da geriye doğru geriledik ve bu duyguların babadan geldiğini, babanın duygularını kopyalamış olduğunu gördü. Ve çalışma bittiğinde kendini çok dingin ve rahat hissediyordu, Teşekkür mektubunu aşağıda bulabilirsiniz,
Doğa Hanım,
İş yerimde ve yaşantımda yaşadığım tıkanmışlıklar, bir noktaya kadar gelip, hep aynı yerde sayma durumu artık beni o kadar yormuştu ki tahmin edemezsiniz. Ben bu duyguların ailemden gelmiş olabileceğini düşünmüştüm ama konduramamıştım… Çalışmamız o kadar doyumlu ve o kadar rahatlatıcı oldu ki anlatamam. Şu anda işlerim daha yolunda gidiyor, akışım başladı, ilerlemem başladı, tabii ki devam ediyorum sizinle, o seanstan sonra çok iyileşti ve düzeldi yaşantımdaki akış ve hız. Çok Teşekkür ederim,
Valentine's_Day_Brunette_470097
Sevgili Arkadaşlar,
Yaşamanızda karşı cins ile olan ilişkiniz sonucunda, karşı cinsten ayrılamıyorsanız yada tıkanık bir döngü içindeyseniz, bilinçaltınız da çözülmesi gereken bazı ne gatif duygular ve blokajlar var demektir, böyle bir durumun içindeyken yaşadıklarını bizimle paylaşan danışanımın mektubunu göreceksiniz.

Doğa Hanım,

Sizi bana bir arkadaşım tavsiye etmişti. Erkek arkadaşımla öyle bir durumdaydık ki, 6 sene olmuştu, sürekli kavga ediyor, birbirimizden nefret edip ayrılıyor ve birkaç ay içinde tekrar bir araya geliyorduk ve en kötüsü bu her ikimizin de tamamen kontrolü dışında oluyordu. Her ikimizin de yaşam enerjisi, isteği hatta sevgisi iyice azalmıştı ama sanki beraber duramayan ayrı da duramayan birer mahkum halini almıştık. Bu artık dayanılmaz boyuttaydı. Kendime çok kızıyordum, erkek arkadaşıma da kızıyordum ama onunla da onsuz da olmuyordu. 32 yaşındayım ve bu daha ne kadar devam edecek diye iyice düşünmeye ve ciddi şekilde kaygılanmaya başladığım bir dönemdi. Sizden seans alan ve hayatında ve kendisinde gerçekten ciddi değişimler gördüğüm arkadaşım Doğa Hanım’a git o sana yardımcı olur dediğinde, bu konulara çok da inanmasam da bir çıkış yolu, bir umut sizi aradım.

İlk seansta başım döndü, neler yaptı bu bayan diye düşündüm, yüzleşmeler, dönüştürmeler, farkındalılar, o dakika değişimi iliklerime kadar hissettim ben. Sonra da seanslarımı bekler hale geldim, değişim inanılmazdı, kendi değersizliklerimi gördüm, ben kendime değer vermeyi bilmiyormuşum, ve en ağırı da kendimi sevmiyormuşum, aşırı yalnızlık korkum varmış ve daha farklı duygular. 1,5 ay sonra erkek arkadaşımdan ayrıldım. Aman Allahım gerçekmydi bu, acı yoktu, onu arama isteği yoktu, birkaç kere sizi arama isteğim oldu, ve şansıma hemen açtınız yada çok hızlı döndünüz, sesinizi duyduğum anda iyi hissettim ve şu anda aradan 3 ay geçti, eski erkek arkadaşımla bağlarımızı tamamen kopardık.

Eril dişil çalışmaları harika ilerliyor, kendimi kadın gibi hissetmeye başladım, çekimim arttı, bana gelen taleplerde arttı. Hayatımda olmadığım kadar iyiyim dersem abartmış olmam bence.

Asla bitiremeyeceğim bir şeyin içinden sayenizde çıktım ve kendi hayatıma odaklanabildim, kendi hayatımın farkına varabildim,

Zararın neresinden dönersen kardır, daha ileri de gidebilirdik, ayrı olduğumuz için ben bir kendime geldim, yenilendim, özgüvenim arttı, güçlendim, kendimi sevmeye ve değer vermeye başladım. Ben içimdeki gerçek ben ile tanıştım, bu çok harika bir duyguydu, tamamlandım, o kitaplarda anlatılanlar okunduğu gibi olmuyor, bilinçaltı mucizesi ile tanışmak hayatımın şansı oldu, tabiiki sizinlede, o da çok büyük bir şans.

Çok Teşekkür ederim Doğa Hanım, İyi ki varsınız.

Sevgiler.

Yasemin.