Hakkımda

IMG-20180422-WA0004-1

Uzun seneler kendimi arama yolculuğumda yol alırken, hayatın anlamını kavrama ve kendimle buluşma serüvenim de başlamış oldu. Küçük yaşlardan beri, kişisel gelişim dünyasını keşfetmiş, kitaplar okuyan ve olabildiğince seminerlere katılan biri olarak, 18 yaşımda Reiki ile tanıştım, ardından eğitimimi İstanbul Üniversitesinde tamamlayıp, bir süreliğine Amerika’da yaşadım, İstanbul’a döndüğümdeyse, pek çok kişi gibi iş hayatına atılıp, uzun yıllar dış ticaret alanında deneyimler edindim fakat iş hayatı bana çok anlamsız geliyor, kariyer konusunda güzel adımlar ile ilerlediğim halde, zamanımı harcadığımı ve hep yerimde saydığımı hissediyordum. Farklı bir şeyler yapmam gerektiğini düşünüyor ve hep içsel bir arayış içinde olduğumu fark ediyordum. Yaşadığım tüm olumsuzlukların, bilinçaltımdaki kaynaklardan oluştuğunu ve içimde ne varsa dışımda da onu yaşadığımı kavradığımda kendimi tamamen yenilenmeye ve yepyeni bir hayata başlamaya karar verdim.  Nefes teknikleri, holoterapik nefes teknikleri, enerjiler ve pek çok konuda eğitimler aldım. Ortalama 4 yıllık bir eğitim sürecinin ardından, daha da genişlediğimi, büyüdüğümü, yaşamaya her geçen gün çok daha farklı baktığımı hissetmeye başladım. Ve en son olarak, Regresyon Terapisti olarak kendi serüvenime devam ettim. Regresyon ile derinliğin boyutlarını keşfederken, kendi içimdeki tamamlanma sürecim de her geçen gün dengeleniyordu.

Uzun zamandan beri, kişilere kendi tekâmül süreçlerinde kalıplarını kırmaları konusunda, bireysel bilinçaltı seansları ile destek sağlıyorum. Kendi yaşantımı da iyileştirmek, başarımı arttırmak, ve hayat kalitemi yükseltmek üzere, kabımı genişletebilmek adına, çok yoğun sayıda bireysel seanslar almış biri olarak, kendi hayatımda uyguladığım ve başarı göstermiş yöntemleri kişiler üzerinde uygulamaktayım. Aynı zamanda, nefes, holoterapik nefes ve daha pek çok konuda grup çalışmaları organize ederek kişilerin ve güzel dünyamızın enerji frekansının yükselmesi için keyifle ve mutlulukla çaba gösteriyorum. Sizinle uzmanlık alanlarımı da paylaşmak isterim.

Bilinçaltı Arınma Uzmanı

Regresyon Terapisti

İlişki Koçu

Holoterapik Nefes Uzmanı

Nefes Koçu

NLP Uzmanı

Reiki Master

Karuna Reiki Master 1 & 2

Lightarian Reiki Master 1 & 2

Lightarian Reiki Master 3 & 4 & 5 & 6

Deeksha (Enerjisi) Uygulayıcısı

Teşekkürler,

İletişim

Telefon: 0541 774 47 07

E-mail: gcirban@gmail.com

Facebook – İnstagram: Dogagulaycirban

Eğitim Aldığı Konular:

Regresyon Terapistliği Eğitim Programı – Bilyay Vakfi –  (2014 başlangıç – 2016 – 4 kur )

Toplamda 2 senelik eğitim içerir. Mezun olmak için 100 örnek seans teslim edilmelidir. Sertifika sürecinde, kullanmış olduğum sertifika, yurt dışında kullanılabilir ve Earth Regression Center tarafından onaylanmıştır.

Nefes ve Holoterapik Nefes Koçluğu (2013) (Mustafa Kartal – Nefes Okulu)

Reiki ve Deeksha Enerjisi  – Enerji Çalışmaları  (1999 – 2014)

Kuantum Seminer ve Eğitimleri – Bülent Gardiyanoğlu

(Tüm sertifikalar gerektiği taktirde tarafınıza iletilir)

Yurtdışı Deneyimi;

Amerika’da Rochester RIT Univercity Hospital – Bireysel Reiki Enerji Terapileri

DOĞA GÜLAY CİRBAN

Çalışma Alanları;

Bireysel Kişiye Uygun Regresyon ve Bilinç altı Terapileri

İlişkiler üzerine Eril-Dişi Dengeleme Seansları(manyetik alan üzerinden)

Bireysel yada Grup Halinde Holoterapik Nefes Çalışmaları

Doğru Nefes Eğitimleri

Nefes Teknikleri Eğitimleri

Reiki ve Enerji Uyumlamaları

Enerjinin Gücü Adı Altında Grup Nefes ile Chakra Aktivasyonları

Eril-Dişi Üzerine Seminer ve Workshoplar

Grup Çalışmaları

Fibromiyalji Hastalarına Özel Bireysel Çalışmalar

Danışanlara özel ve ayrıca Fibromiyalji hastaları üzerinde, Nefes, Holoterapik nefes çalışmaları ile başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Kişilerin  hayata bakışı değişmekte, özgüvenleri artmakta ve kendilerini stresli, gergin, huzurlu, mutlu ve ilişkilerinde denge kurulmaya başlanmıştır.

Fibromiyalji hastası Yasin Bey, bu konuda en iyi örneklerden biridir. Avukat Zehra Hanım’a yapmış olduğum tek holoterapik nefes çalışmasının ardından, pek çok terapi almış olduğunu, ancak holoterapik nefes terapisinin ardından, belinde ve sırtında sürekli yaşamış olduğu ağır yumruğunun gittiğini ve ilk defa hafiflediğini belirtmiş ve çalışmadan çok memnun kalmıştır. Arzu edilirse, kişilerin telefon numaraları iletilebilir, tum gerekli görüşmeler, aşağıda yazılan tüm örnek bilgiler içinsağlanabilir.

Genç ve yaşlı herkese hitap eden, nefes teknikleri ve doğru nefes alma çalışmaları yapılmaktadır.

Her türlü hayat kalitesini düşüren konu üzerinde, bireysel seanslar gerçekleşmektedir.

Depresyon, kaygılar üzerinde kişiye özel bireysel terapiler.

İkili ilişkiler üzerinde, Eril-dişi dengeleme seansları ve grup çalışmaları yapılmaktadır. Bireysel seanslarda, kişilere özel yapılan çalışmalarda, uzun ve sağlıklı ilişkiler kuramama, ilişkiye başlayamama, ilişikilerden sıkılma, yalnızlık, mutsuzluk ve yaşanan tüm sorunlarla ilgili gözle görülür farklar yaratan bireysel çalışmalar yapılmaktadır. Başka bir deyişle, Eril – dişil dengesi kurulabilen özel çalışmalardır.

Sağlık sorunu olan yada enerjisini yükseltmek isteyen kişiler üzerinde, alternatif iyileşmeye yardımcı olacak, Reiki ve Deeksha enerjileri ile enerji çalışmaları uygulanmaktadır. Şu an Amerika da kişinin duygusal durumunu ve enerjisini olumlu hale getirmek üzere tüm hastanelerde uygulanmakta olan bu yöntem medikal tedaviyle beraber etkili sonuçlar sağlamaktadır.