İlişkiler/Eril-Dişil Dengesi

Bilinç altı Arınması ile İlişkileri Programlama

Danışanım içeri girdiğinde neredeyse ağlamak üzereydi, ilk defa çalışma yapacaktık ve gerginliği yüzünden okunuyordu.  ‘Doğa Hanım, neden bunlar hep benim başıma geliyor, neden güzel başlayan ilişkim bir süre sonra aniden bitiveriyor’ dedi ve ağlamaya başladı.

Çoğu zaman ikili ilişkilerde, bazı sorunlar yaşanabiliyor, bazı kişiler aldatıldığından hep ikinci birinin varlığından şikayetçi. Bazı kişiler ise ilişkileri bugüne kadar beklemedikleri anlarda bittiği için, her an ilişkim bitebilir korkusu içindeler. Kıskançlık ise ayrı bir konu, partnerini  kıskanan, bu kıskançlığın aslında gereksiz olduğunu düşünen ama elinde olmadan hep kıskandığını fark eden kişiler bulunmakta. Oysa değişim sürecinde, bu farkındalık bile bizim için çok değerli. Bazı kişilerde ilişkilerinde o kadar çabuk sıkılıyor ki, uzun süreli ilişki yaşamaktan endişe içindeler… bazen de bu durumun tam tersi bir durum söz konusu olabiliyor, bana başvuru yapan kişilerin bazıları, ilişkileri ne kadar kötüye giderse gitsin, mevcut ilişkiden kopamadıklarını, ilişki düzensiz olmasına ve mutsuz ilerlemesine rağmen istikrarla o ilişkiye devam edebilmek için çok uğraştıklarından bahsediyorlar. Bazense kişiler, cinsel isteksizlik sorunları olduğunu ve ilişkilerinde istedikleri hazza ulaşamadıklarından bahsediyorlar.

İşte, bana başvuruda bulunan kişilerin bazı ilişki problemlerinden bahsetmeye çalıştım ve hatta tüm bu bahsettiğim konuların pek çoğunun aslında toplumun ortak sorunları olduğunu belirtmek istiyorum.

Bu durumda, eril-dişil dengeleme çalışmaları ile, bilinçaltına, kişinin derin duygu ve inançlarının bulunduğu alana inip, karşı cins hakkında oluşturmuş olduğu, sorun yaşamasına neden olan bilinçaltı kayıtları açığa çıkarılır, bu kayıtlar iyileştirilir ve dönüştürülür. Dönüştürülmüş duygu, düşünce ve kalıplar kişinin tüm yaşantısı boyunca değişmiş ve iyileşmiş duygu, düşünce ve kalıpları olarak devam eder. Bu değişim süreciyle beraber kişinin yaşantısında gözle görülür farklar oluşur, mevcut ilişkisinde değişimler başlar ve sadece kişinin ilişki hayatında değil, tüm yaşamında gözle görülür farklar oluşmaktadır. Mesela, kendi ayaklarının üzerinde duran ve tüm işlerini, kendi başına, kendisi yapan bir kadın, zamanla eril enerjiye bürünebilir ve bu eril enerji sonucunda kontrolcü, belki dominant yapısı karşı cins ile ilişkisinde sorun yaşamasına neden olabilir.  Buna benzer durumlarda, eril ve dişil enerji çalışmalarıyla sağlıklı ve güçlü değişimler sağlayabiliyoruz ve ilişkilerin dengeye girmesini sağlamış oluyoruz.

Bilinç altı Arınması ile İlişkileri Programlama

Eril-dişil çalışmalarımız manyetik alan dediğimiz, dönüştürücü özel bir teknik ile yapıldığından dolayı, yaratıcı ve cinsel güçte aktive olmakta ve bolluk ve berekette de, hayat akışında da gözle görülür farklar oluşmaktadır.

Günümüzde, kişilerde eril ve dişil enerjilerde dengesizlik olduğundan dolayı, gerekli çalışmalar ile denge sağlanmakta ve danışanlarımın yaşantıları değişmektedir. Beraberce yaptığımız çalışmaların ardından, Evlilik kararı alan, yada yeni ilişkilere ve çoğu zaman yeni ilişkiyle beraber yeni işe de başlayan danışanlarımın güzel haberlerini almak, gözlerindeki sevinci ve mutluluğu onlarla paylaşmak benim için her zaman mutluluk verici ve özel olmuştur. Danışan yorumlarını da sizinle ayrıca paylaşacağım.

Bizleri yöneten alanımız, bilinçaltımızda kontrol edemediğimiz tüm duygu düşünce, inanç ve kalıplarımız yer aldığından dolayı, bilinçaltımızdaki eril ve dişil dengeleri yapılan özel tekniklerle değiştirilmeden ilişkilerde sorunlar maalesef süregelmektedir.

Sizlerde ilişkilerinizi iyileştirmek, mutlu, sağlıkllı, huzurlu, karşılıklı olarak birbirinizi mutlu ettiğiniz ilişkileri enerji alanınıza çekmek istiyorsanız, yaydığınız enerjiyi değiştirip, çekim gücünüzü değiştirip, kalıplarınızı yenileyebilmemiz için, benimle irtibata geçebilirsiniz.

Sevgilerimle,